İçeriğe geç

BENİ TANIYIN

Günümüz teknolojisinin insan zihninin ötesinde bir boyuta geçmesi ve yeni iletişim kanallarının, internet dünyasını sıradan kılmasıyla birlikte, organizasyon bütününün (işletme, şirketler vs.) aktif eylemlerini sistemli ve emin bir şekilde devam ettirmesi gerekmektedir. Farklı olanı bulmak, tarzını yansıtmak, trend veya fenomen haline gelebilmek için ise, eğitimlenme ve tecrübe edinme yollarına eş zamanlı başvurmak gerekmektedir. Medyatik analiz yapabilme ve olayı bütün olarak algılayarak, ortaya çıkan sonuçları doğru şekilde yorumlamak birincil işlev olmalıdır. Kabiliyetlerinin kazanılmasını ertelemeyi doğru bulmuyorum. Mesajlar net ve vurucu olmalı iken, etki sürekli, tekrar işlenebilir olmalıdır.

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi lisans eğitimimin ardından, Katip Çelebi Üniversitesinde Sosyal Bilimleri Enstitüsü İşletme ve Yöneticilik kavramları üzerine yüksek lisansımı tamamladım. 21 grafik, ses, ofis, tasarım vb. programlarını kullanmakta, 2 yabancı dil üzerinde (İngilizce, Yunanca – orta, başlangıç) eğitimlerim devam etmektedir. Şimdiye dek 2 büyük şirkette, kendi uzmanlık alanlarımla ilgili benzeri projelerimle ortalama %75’in üzerinde başarı ve %3 – 7’lik genel oranda büyüme performansı göstermişken, şuanda ise 1 iş adamı, 1 siyasetçi (milletvekili) basın, imaj danışmanlığı ve aynı zamanda bağlı bulunduğum sektörünün önemli isimlerinden özel bir şirkette medya – reklam tanıtım organizasyonları, sosyal medya – google ad. uzmanlığı gibi görevlerimi yürütmekteyim; aynı zamanda özel akademilerle birlikte Adobe Türkiye eğitimleri vermekte ve seminerlerine katılmaktayım.

Eğitim ve kariyerim boyunca bana desteğini hiç esirgemeyerek bugünlere getiren başta (merhum) biriciğim anneciğime, değerli hocalarıma, akraba, dostlarım ve takım arkadaşlarıma

sonsuz saygı ve minnettarlığımı sunarım.

Ahmet BÜLBÜL – İzmir / 2016 – 2020

 Projelerinize yönelik detay/referans bilgilerini, lütfen benimle iletişime geçerek isteyiniz.

error

Beğen ve paylaş :)

Selam
1
Selam! 🤓
🖐🖐
Powered by